Home
Balony Latające (hel)
Sterowce (hel)
Figury (hel)
Balony Stacjonarne
Fotografia Lotnicza
Drukarnia
Reklamy
Poligrafia
Kontakt
 

Balony stacjonarne

Budowa i wielkość:

Balony są standartowo większe i mają odpowiednio wielkości 2,3, 3,3; 4,3;5,3; i 6,3 metra. Dlatego w wycenie zostaną przyjęte odpowiednio te wielkości. W praktyce objawia się to optycznym powiększeniem „bańki” figury i lepszą widocznością pasa reklamowego. Figury mają dodatkowo zdecydowanie powiększony pas reklamowy w porównaniu do produkowanych balonów przez inne konkurencyjne firmy. W zeszłym roku wprowadziliśmy nowy typ podstawy składającej się z dwóch warstw. Zmniejszyliśmy tym samym wagę figury, ograniczyliśmy przenikanie wilgoci i ułatwiliśmy rozkładanie.

Tkanina:

Wykorzysujemy najlepszej jakości tkaniny z włókien poliestrowych pokryte PCV, odporne na UV. Ponadto posiadają specjalny system (tkanina posiada dwie warstwy, na które napylany jest impregnat po wszystkich procesach produkcyjnych), co pozwoliło ograniczyć do minimum brzydki efekt zaciekania, zmiany koloru podczas deszczowych dni, brudzenie, a przede wszystkim tkanina wykazuje dużo większe właściwości translucentne
(lepiej świeci, gdy jest włączone światło w środku figury). Tkanina posiada specjalne mikroszczeliny, które umożliwiają większą absorpcję pigmentu co zapewnia większą trwałość druku cyfrowego.

Zasilanie:

Stosowane kompresory posiadają podwójny system zabezpieczenia (termiczny i przeciążeniowy), dzięki temu od początku naszej działalności nie zdarzył się żaden przypadek awarii w figurach w których, w których instalowaliśmy to urządzenie. Od dwóch lat montujemy je seryjnie.

Druk:

Od roku z powodzeniem stosujemy farby nowej generacji wyprodukowane we Francji specjalnie dla naszej firmy. Posiadają one zwiększoną odporność na UV oraz specjalny składnik, który nie powoduje stwardnienia tkaniny po nadruku zapobiegając tym samym pękaniu nadruku i tkaniny. Z farby zostały usunięte wcześniej stosowane toksyczne rozpuszczalniki.
O jakości naszych produktów świadczy zadowolenie naszych klientów, których liczba stale zwiększa się.

 
Top